top of page
  • Writer's pictureMagdalena Porzych

Welcome to my tutorial!

Hello Crafters!.

As I promised, today I will show you step by step how I created my yesterday card. Let me invite you on my Spring Blossom tutorial:


Witam Skraperzy!

Zgodnie z obietnicą, dziś pokażę Wam krok po kroku jak stworzyłam moją wczorajszą kartkę. Serdecznie zapraszam na wiosenny tutorial:


Step 1/Krok1

First I prepared a background. I cut two rectangles from beautiful collection "Paradise apple tree" by Galeria Papiery. Then I distressed edges and then by using roulette I created stitching effect around both papers. Finally I placed one on the top of another using foam tape to get 3D effect.


Do wykonania tła użyłam papierów z kolekcji "Rajska Jabłoń" od Galerii Papieru. Brzegi papieru postrzępiłam by nadać im stary wygląd. Przy pomocy radełka stworzyłam dookoła podziurkowaną imitację przeszyć. Następnie skleiłam oba prostokąty ze sobą używając taśmy dystansowej i nakleiłam na kartkę.

Stes2/Krok 2

I prepared few decorations for my composition. I made foamiran flowers which I dyed with pink and peach pastels and sprinkle with glitter inside. I also cut one of chipboards into pieces and color it with a brown ink. Lastly using cut dies I cut some leaves which decided to live pure white.


Czas na dekoracje. Zaczęlam od zrobienie kwiatków z foamiranu, króre pomalowałam pastelami w odcieniach różu i brzoskwini. W środku dodatkowo opruszyłam je białym brokatem. Następnie podzieliłam na kawałki jedna z tekturek od ''Scrapiniec" i pokolorowałam je na brazowo przy użyciu tuszy. ostatnie wycięłam listki z wykrojnika, które postanowiłam pozostawić białe.


Step3/Krok3


Now my favourite part - creating composition. I started it with glueing pieces of bandage near two adges. On top of that I added shiny sisal. Next I placed fussy cut ealier branches with apple flowers from the same collection. Then placed other elements: foamiran flowers, little chipboards and leaves.


Teraz moja ulubiona część - kompozycja. Zaczęłam ją od przyklejenia kawałków bandaża wzdłuż dwóch brzegów. Na ich wierzch przykleiłam nieco mieniącego się sizalu. Następnie dodałam wcześniej wycięte z tej samej kolekcji gałązki z kwaitami jabłoni. Dopiero teraz przystąpiłam do rozmieszczania i przyklejania faomiranowych kwiatków, tekturek i listków.


Step4/Krok4

At the end I added few inscriptions and pink butterflys. As a last finishing touch I added few delicate pearls.

Pracę wykończyłam dodając napisy, trzy piękne różowe motylki i parę delikatnych perełek.


This is the final result

Oto ostateczny rezultat.


If you would like to see more photos and some close ups Click on the picture above

Jeśli chciał/a byś zobaczyć więcej zdjęć kliknij na zdjęcie powyżej.


I hoped you found this tutorial helpful. If so please let me know in the comments.

Have a nice day

and

see you soon.


Mam nadzieję, że mój instruktaż okazał się przydatny. Jeśli tak proszę daj znać w komentarzu.

Pozdrawiam

i

do zobaczenia.Zgłaszam pracę na linkowe party:
28 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page