top of page
  • Writer's pictureMagdalena Porzych

Vintage box with Christmas spirit!

Hello Dear Crafters!

Taday it will be bit Christmassy. I'm gonna present you a unique box for photograps. I made it for a lovely couple who got marreid on Christmas Day. I thought it will be nice to add some delicate christmas touches to it. The box is made in a vintage style which I like a lot so the festive decoration has to be very delicate and toned colours, not to stand out to much. I decided to make foamiran poinsetia's in soft olive green, add some glitter and two small golden stars to add bit of Christmas spirit but still to make it elegant and sophisticated. I think it all turned very nice.What do yuo think?


Witam Was Kochani!

Dziś będzie nieco świątecznie. Zaprezentuję Wam wyjątkowe pudełko na fotografie. Wykonałam je dla przesympatycznej pary, która brała ślub Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzeni. Pomyślałam więc sobie, że dobrze by było wkomponować jakieś świąteczne dekoracje. Pudełko jest wykonane w stylu vintage więc ozdoby powinny być delikatne i mieć stonowane barwy. Dlatego też wykonałam poinsecje z delikatnego oliwkowego foamiranu, użyłam troszkę brokatu - no dobra może więcej niż troszkę:), i dodałam dwie pozłacane gwiazdki. Myślę, że całość prezentuje się bardzo elegancko,a kilka świątecznych drobiazgów świetnie nawiązuje do tego pięknego okresu w roku. Co wy sądzicie?


Thank you for today.

See you tomorrow!

Happy Crafting!


Dziękuję za dziś.

Do zobaczenia jutro!

Owocnego tworzenia!

I submit box for a challange.

Zgłaszam prace na wyzwanie.

35 views4 comments

Recent Posts

See All

4 Σχόλια


Magdalena Porzych
Magdalena Porzych
02 Φεβ 2020

Scrapatki bardzo dziękuję!

Μου αρέσει

Scrapatki Patrycja Serafin
Scrapatki Patrycja Serafin
02 Φεβ 2020

Bardzo fajne przedarcia, lubię takie prace :) Dziękujemy za udział w wyzwaniu Bloga Kreatywnego sklepu Świat Pasji. Pozdrawiam Patrycja, Scrapatki :)

Μου αρέσει

Magdalena Porzych
Magdalena Porzych
30 Ιαν 2020

Bardzo dziękuję za tak piękny komentarz.

Μου αρέσει

Magdalena Kamińska
Magdalena Kamińska
29 Ιαν 2020

Imponująca i rewelacyjna, pełna smaczków i ciekawych rozwiązań. Uwielbiam, jak się tak dużo dzieje! Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu Kreatywnym sklepu Świat Pasji.

Μου αρέσει
bottom of page