top of page
  • Writer's pictureMagdalena Porzych

Flowery wooden box/ Kwieciste drewniane pudełko.

Hello everyone!

Today I come to you with a beautiful project which I made for ''DIY - make it yourself'' as a guest designer. I have been asked to do something for a mother cos the 26th of May is Mother's day in Poland. So I came up with the idea to make a box for a jewelry. I painted it in a pink and white, add bit of sparkle with shiny wax and created a rich flower composition on the top. I think it is fantastic idea for a gift. What do you think?


Witajcie Moi Drodzy?

Dziś przychodzę do Was z przepięknym projektem, który wykonałam dla DIY - zrób to sam, jako gościnna projektantka. Zostałam poproszona o zrobienie podarku/upominku dla mamy w związku ze zbliżającym się świętem. Postanowiłam więc zrobić szkatułkę na biżuterię. Drewnianie pudełko pomalowałam na różowo-biało. Dodałam mu nieco blasku, muskając i cieniując mieniącym się woskiem. Natomiast na wieczku stworzyłam przepiękną, bogatą, kwiatową kompozycje.

Myślę, że jest to fantastyczny pomysłna prezent, a co wy myślicie?


Thank you for today!

Happy Crafting

and

see you tomorrow!


Dziękuję za dziś!

Twórczego dnie

i

do zobaczenia jutro!


Zgłaszam pracę na wyzwanie:

I submit box for a challange:
45 views2 comments

Recent Posts

See All

2 Comments


Ludka Szmaja
Ludka Szmaja
May 17, 2020

Piękna praca, jaka szkoda,że nie kartka :)Dziękuję za udział w zabawie Kartkowego ABC

Like

Scrapatki Patrycja Serafin
Scrapatki Patrycja Serafin
May 14, 2020

Przepiękne! Niestety to nie jest kartka więc nie możemy brać jej pod uwagę w naszym Kartkowym ABC wyzwaniu :( Szkoda :( Pozdrawiam serdecznie :*

Like
bottom of page