top of page
  • Writer's pictureMagdalena Porzych

Easter hanging decoration/Wielkanocna zawieszka

Hello Craters!


Today I will present you an Easter Inspiration. It will be a hanging decoration full of spring.

The chipboard which I used for this project has been sitting in the box for at least 2 years. How did that happened I don't know cos it's absolutely gorgeous.

What's interesting about this project. As a decoration I use dried flowers which I picked during autumn walks and kept in the book till now. I'm so happy I came out with this idea because the result is amazing. Also for the first time I made foamiran daffodil and I love the look of it. This project makes me smile. It's delicate, fell of spring colours and Easter spirit.


Witam Moi Drodzy!


Dziś zaprezentuję Wam kolejną Wielkanocną inspirację. Tym razem będzie to zawieszka w kształcie jajka. Tekturka, którą użyłam do jej stworznia przeleżała w pudełku ponad 2 lata. Jak to się stało, że przeoczyłam to cudo. Sama nie wiem.

Projekt ten wyróżnia się spośród wszystkich moich dotychczasowych prac. Dzieje się tak za sprawa suszonych kwiatków, które umieściłam w kompozycji. Są to kwiatki, które zbierałam podczas jesiennych spacerów i zasuszyłam w książce. Bardzo się cieszę, że wpadłam na ten pomysł ponieważ efekt jest zachwycający. Co więcej po raz pierwszy w mej pracy pojawił się własnoręcznie wykonany foamiranowy żonkil. Bardzo mi się podoba efekt końcowy. Delikatna zawieszka w wiosennych kolorach z wilekanocnym perzesłaniem.
Thank you for today.

It will get frosty tomorrow on my blog. If you would like to fill bit of winter please come back tomorrow.

happy Crafting Friends.


Dziekuje za dziś.

Jutro na mój blog powróci zima. Jeśli lubisz mrożne klimaty serdecznie zapraszam.

Twórczego wieczoru

i do zobaczenia.


Zgłaszam pracę na wyzwanie:

Hasło:WIOSNA


54 views5 comments

Recent Posts

See All
bottom of page