top of page
  • Writer's pictureMagdalena Porzych

Confirmation Exploding box/Pudełko eksplodujęce na Bierzmowanie!

Hello Paperlikeme Friends!


Today I'm gonna present you beautiful exploding box which I made for my daughters confirmation. Because of the virus the event was cancelled but I decided to make it anyway. It will wait till the day comes. I used gorgeous collection of Papers from Lemoncraft called "Forget me not". I kept it toned. Used few chipboards keeping their original colour. I made few foamiran flowers which I dyed with turquise and navy ink. I try to keep it elegant and soft. Elegant as the occasion and soft as our wonderful kids taking a part in it.


Witam Przyjaciele Paperlikeme!

Dziś zaprezentuję Wam piękny expoloding box, który wykonałam na córki bierzmowanie. W prawdzie uroczystość została odwołana , a właściwie przełożona w czasie ze względu na panującego virusa, nie przeszkadza to jednak żeby juz teraz je zrobic. Poczeka sobie na ważny dzień.

Do jego wykonania użyłam przepięknej kolekcji papierów ''Forget me not" od Lemoncraft. Pudełko jest bardzo stonowane, dlatego też w tym projekcie wszystkie tekturki, które użyłam pozostawiłam w oryginalnej postaci. Ich naturalny kolor pięknie komponuje się z papierami. Wykonałam parę kwiatów z foamiranu. Do nadania im niebieskiego koloru użyłam turkusowego i granatowego tuszu. Starałam się aby pudełko było eleganckie ale zarazem delikate, bo przecież bierzmowanie to poważna okazja do, której przystępują delikatne stowrzenia - nasze cudne dzieci.Thank you for stopping by

I really appreciate it.

See you soon!


Dziękuję za Twe dzisiejsze odwiedziny,

ogromnie to doceniam.

Do zobaczenia!


Pracę zgłaszam na wyzwania:

I submit the box for a challange:
48 views0 comments

Comments


bottom of page